22 Kasım 2011 Salı

NİVEA MUCİZESİ..

NİVEA kremiyle tanışmamız eskiye dayanır. ablam almanyada çalışırken yazın izine geldiklerinde bize getirdikleri kıymetli hediye NİVEADI, (tabii) 70 li yıllarda ozaman yeni yetişen kızlardık NİVEAYI sürer sokağa cıkardık tabii hava atardık. güzel günlerdi şimdi gene aynı şeyleri yapmak istiyorum çünki gercekten cildim o zamanki gibi canlı ve yumuşak.
TEŞEKKÜRLER NİVEA.

4 yorum:

 1. Güle güle kullan canım:))

  YanıtlaSil
 2. Çiğdemcim; öncelikle tekrar başsağlığı diliyorum enişteciğin için, nur içinde yatsın..Nivea'ya gelince..Bu mavi kutunun sihri bile, onu kullanmaktan vazgeçmememize yeter bance:)) Güle güle kullanalım canım..

  Serap, Lezzetli Somunlar

  YanıtlaSil
 3. ziyaretiniz beni çok mutlu etti.

  Gelibolu17'nin hazırladığı "Çay,Kahve Bahane" etkinliğine 30 KASIM-14 ARALIK tarihleri arasında http://yesilmutfaktantarifler.blogspot.com/ yani ben ev sahibeliği yapacağım... Bildiğiniz gibi çay kahve bahanedir çoğu zaman,dostlarla,arkadaşlarla,dertleşmek,görüşmek için.bir çoğumuz sevdiğimiz bir arkadaşımıza ziyarete giderken "hadi çayı koy" geliyorum diye gideriz,yada müsaitsen "sabah kahvesine geleceğim" deriz... Çünkü o sohbet muhabbet kuru kuruya olmaz,tamam tatlı dil güler yüzde gereklidir,hatta suratı sirke satan bir ev sahibi size bal baklavada ikram etse orda çok kalmak istemezsiniz öyle değilmi,ordan ayrılmak için sabırsızlanırsınız.... “Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse misafirine ikram etsin. Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse akrabasına iyilik etsin. Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse ya faydalı söz söylesin veya sussun!” Muhammed Mustafa (s.a.v) Ve yukarıdaki güzel hadis-i şerifi sizlerle paylaşıp,evlerinize gelen misafirlerinize,eşinize,çocuklarınıza,yada bu dünya hanesinde en güzel misafir benim deyipte kendiniz için hazırlamış olduğunuz birbirinden güzel tariflerinizi,ikramlarınızı sayfalarınızdan almaya geleceğiz :) Tariflerinize "çay,kahve bahane" etkinliği için yeşil mutfak (Özlem) a gönderiyorum yazıp bana haber verirseniz,büyük bir zevkle gelip tariflerinizi alıp http://yesilmutfaktantarifler.blogspot.com/ adresimde yayınlayacağım Son olarak arkadaşlar,her zamanki gibi etkinliğimize herkes davetlidir,(lütfen davetiye götüremediğimiz arkadaşlarımız kırılmasınlar

  YanıtlaSil
 4. sizi izlemey aldım artık takibinizdeyim bende beklerim sevgiler.

  YanıtlaSil